Top

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

Bu Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”), Alıcı’nın, Satıcı’ya ait www.ohmediterranean.com Web sitesi (“Web sitesi”) üzerinden sipariş vererek satın almak istediği ürünün veya ürünler’in,  Alıcı’ya satışı ile teslimi ve diğer hususlara ilişkin olarak tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler.

Alıcı bu Sözleşme’yi Web Sitesi’nde onayladıktan sonra, sipariş verdiği Ürün(ler)’in bedeli ve masrafları, siparişi verirken tercih etmiş olduğu ödeme yöntemi ile tahsil olunur.

 

MADDE 1- TARAFLAR

 

 1.1- SATICI:

 

Ünvanı : KOCAKARI TARIM TURİZM GIDA TEKSTİL EĞİTİM HİZMETLERİ YEMEKÇİLİK KOZMETİK ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Adres : Mithatpaşa Mah. Şehit Ceysu Ceylan Sk. No: 33 KONAK /İZMİR

Telefon:+905389577099 0
E-posta: kocakari.olive@gmail.com

 

 1.2- ALICI:

 

Adı/Soyadı/Ünvanı : {TESLIMATALICI}

Adres :{TESLIMATADRES}

Telefon:{TESLIMATTELEFON}

E-posta:{TESLIMATEPOSTA}

 

MADDE 2- KONU

 

İşbu sözleşmenin konusu, Alıcı’nın Satıcı’ya ait www.ohmediterranean.com Web sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

 

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN / ÜRÜNLER BİLGİLERİ

 

Tarih : {TARIH}

 

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

 

 

{URUNKALEMLERI}

 

 Ürün Adı Adet  Satış Fiyatı (KDV dahil)      Ara Toplam
 DROP GÖZ ÇEVRESİ KREMİ0 840.00 ₺0
 PSYCLE GÜNDÜZ KREMİ 630.00 ₺
 NEPTUNE GECE KREMİ 790.00 ₺
 NU VÜCUT SÜTÜ 694.00 ₺

Ürünlerin cinsi ve türü,miktarı,marka/modeli rengi satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.

 

Satış Fiyatı :

İndirim :

Toplam Turar : {ODENENTUTAR}

Ödeme şekli: {ODEMETIPI}

Teslimat adresi: {TESLIMATADRES}

Fatura Adresi: {ODEMETIPI} ile

 

Ürünün teslimatı, Alıcı’nın yukarıda belirtilen adresine kargo firması aracılığı ile yapılacaktır. Kargo ücreti Satıcı tarafından karşılanacaktır.

 

 MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1. Siparişin gerçekleşmesi durumunda Alıcı işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

4.2. Alıcı, www.ohmediterranean.com internet sitesin üzerinden sözleşme konusu ürünü sipariş verdiğinde temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.3. İşbu Sözleşme Türkçe dilinde akdedilecek ve Türk kanunlarına tabi olacaktır.

4.4. Müşterilerin, Web Sitesi’nden ürün satın almaya elverişli olabilmek için: (a) en az 18 yaş veya üzerinde, veya 18 yaşın altında ise, yasal temsilcileri tarafından usulüne uygun şekilde yetkilendirilmiş olmaları ve (b) geçerli bir kredi kartına sahip olmaları gerekmektedir.

4.5. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının Satıcı’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin Alıcı’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

4.6. Satıcı mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemeyebilir. Bu takdirde Alıcı siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcı’nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.

 

MADDE 5 TESLİMAT

5.1.  Siparişler, iş günlerinde kargoya verilmektedir.  Pazartesi-Cuma günleri arasında (resmi tatiller hariç), siparişlerin verilme sırasına göre işleme alınmaktadır.

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır.

5.2. Sözleşme konusu ürün için Alıcı’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde Alıcı veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

5.3. Web Sitesi aracılığıyla mevcut olan ürünlere ilişkin olarak belirtilen tüm fiyatlar, güncel oranlardaki KDV dahil fiyatlar olup Türk Lirası cinsinden ifade edilmektedirler. Ürünler’in fiyatlarına teslimat ücretleri dahildir.

5.4. Sözleşme konusu ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz.

5.5. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun teslim edilmesinden sorumludur.

 

MADDE 5- CAYMA HAKKI

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği ayma hakkı istisnalarının listelendiği 15. maddesi ç bendinde belirtildiği üzere  “Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.”’de tüketici yani işbu sözleşmedeki Alıcı cayma hakkını sözleşmede öngörülen koşullar dışında kullanamaz.

 

MADDE 6- CAYMA HAKKININ KULLANIM KOŞULLARI

6.1. Alıcı, ürünlerin ayıplı teslim alınması halinde kargo giderleri Satıcı’ya ait olacak şekilde ürünleri Satıcı’ya geri gönderilebilir.

6.2. Alıcı, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Satıcı’ya info@ohmediterranean.com adresinden e-posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır.

6.3. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya Alıcı’ya teslim edilen ürünün Satıcı’ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

6.4. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli Alıcı’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanır.

 

 MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Alıcı’nın veya Satıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

 

MADDE 8- YÜRÜRLÜK

 

Alici, www.ohmediterranean.com sitesi üzerinden işbu sözleşmeyi sitede okuyup, kabul ederek verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde, işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

SATICI:

KOCAKARI TARIM TURİZM GIDA TEKSTİL EĞİTİM HİZMETLERİ YEMEKÇİLİK KOZMETİK ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

ALICI

{TESLIMATALICI}

 

m
Vegan İçerik

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Sevgililer Günü Özel

Sevgililer Gününe Özel Sepette %14 İndirim
OHLOVE Kodu İle Alışverişe Başla!


This will close in 10 seconds

Reset Password