Top

İade Koşulları

www.ohmediterranean.com aracılığıyla sipariş vermiş olduğunuz ürün veya ürünlerin teslim  alındıktan sonra herhangi bir sebeple iade etmek istediğinizde aşağıdaki prosedürler uygulanmaktadır.

İade talepleri ancak kargo sürecinde yaşanmış olan aksaklıklar sonucu üründe veya yanlış ürün gönderimi gibi durumlarında kabul edilmektedir.

1.Ürün ambalajı zarar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

2.İade işlemlerinde ürünler, orijinal faturaların nüshalarıyla birlikte iade sebebini açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza gönderilmelidir.

3.Yurtiçi Kargo şirketi ile iade edilecek kargo gönderilmelidir.

Sipariş teslim alınma tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade talebinizi info@ohmediterranean.com mail adresi aracılığıyla Müşteri Hizmetlerimize iletmeniz gerekmektedir. İade ürünleriniz anlaşmalı kargo firmamız, Yurtiçi Kargo ile tarafımıza ulaştırılmalıdır. İadeniz firmamıza ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizlerle iletişime geçerek en kısa sürede iade işlemini tamamlamaktadır.

İade işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:

İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kayıtlı e-posta adreslerinize bilgilendirme e-maili en kısa süre içerisinde iletilmektedir.

İadenizin onayına istinaden tarafınıza kayıtlı iletişim numaranızdan ulaşım sağlanarak bilgilendirme yapılır ve ürün bedeli hangi ödeme tipini seçtiyseniz aynı şekilde 7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir. Kredi kartlarıyla ilgili yapılan iadelerde, banka sistemleri arası iletişim süresi olduğundan, iade edilen tutarın kartınıza yansıması 2 ile 5 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Ücret iadenizin hesabınızda görünmemesi durumunda öncelikli olarak bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Siparişinizi kargo firmasından teslim alırken mutlaka paketler açılarak bakılmalı ve herhangi bir problemde ( kırık ürün, eksik ürün, ambalajı yırtık ürün vs. ) kargo firmasına tutanak tutturularak ürünler tarafımıza kargo firmasıyla gönderilmelidir.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Sevgililer Günü Özel

Sevgililer Gününe Özel Sepette %14 İndirim
OHLOVE Kodu İle Alışverişe Başla!


This will close in 10 seconds

Reset Password